X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Yeni sitemiz ve yeniliklerimiz

Merhaba değerli A4Proje.com ailesi, 

Kurumsal bir yapılanma içerisinde olduğumuz şu günlerde önce logomuz daha sonra da sitemizi daha profesyonel bir hale getirdik. Yeni sitemizle birlikte artık daha profesyonel bir arayüze sahip olmakla beraber sizler içinde büyük yeniliklerimiz oldu. Gelişmiş müşteri paneli sayesinde artık almış olduğunuz tüm hizmetlere, temalara ve lisanslara daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Yeni sisteme geçerken tüm müşterilerimizi sisteme dahil etmeye çalıştık ama tahmin edersiniz ki çok eskiden mail üzerinden aldığımız siparişleri ilk baştan beri kayıt altına almadığımız için çoğu müşterimizi sisteme dahil edemedik. Durum böyle olunca eski müşterilerimizin hepsine gönderdiğimiz bilgilendirme mailleri ile sistem kayıt olmalarını rica ettik. Eski müşterilerimizin panellerine temalarını ve lisans bilgilerini girebilmemiz için bize Destek Merkezi'mizden ulaşabilirler.

Evet gelelim bir çok yenilik dediğimiz şeylere. Amacımız sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olmaktı. Önce logomuzdan başladık değişime ve sonrada sitemizi derledik. Sonuç olarak güzel bir kurumsal logomuz ve site arayüzümüz olmuş oldu. Peki sizler için neler yaptık. Mail ile sipariş alıp teslimat yaptığımız yılları geride bırakarak sizler için kullanışlı ve tüm hizmetlerinizi elinizin altında kolayca bulabileceğiniz bir müşteri paneli yaptık. Buradan temalarınızı, lisanslarınızı ve diğer alan adı, hosting ve diğer hizmetlerinizi görebilmenizi sağladık. Umarım sizlerde beğenmişsiniz.

Bundan sonraki amacımız tema çeşitliliğimizi daha da artırmak olacak. İlk olarak yakın zamanda çıkarmayı düşündüğümüz bir Rent A Car temamız var. Oldukça fazla ve profesyonel özelliklere sahip olan bu tema sektöre yeni bir hareket katacağını düşünüyoruz. Bu temayı buradaki linkten inceleyebilir daha da fazla bilgi almak için tıkladığınız sayfanın en altında bulunan linkten sunum sitesine göz atabilirsiniz. Daha sonraki hedef Onedio tarzı bir tema ve Haber teması olacak. Bu temaların arayüzleri hazır rent a car temamızın hazırlıkları biter bitmez yazılımlarına başlamayı planlıyoruz. 

Bu arada blogumuzdan sizleri sık sık bilgilendireceğiz. Umarız sizlerde takip edersiniz ;)

Farklı yenilikler ve yeni temalarımızla tekrar görüşmek üzere,
Saygılar.
A4Proje.com

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.