X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

WordPress Kurumsal Tema 3

Tek Domain - Ömür Boyu Lisans
Responsive (Mobil Uyumlu)
SEO Uyumlu %87
Sayfa Hızı %96
Diğer özellikler için açıklamaları inceleyiniz.

Fiyat: 125 TL


DEMO ADMIN PANEL SATIN AL

Sektördeki firmalara gerek bireysel gerekse de kurumsal olarak hizmet veren iş ortaklarımız için her geçen gün daha iyi hizmet verebilmeleri için yeni ve profesyonel kurumsal wordpress temaları üretmekteyiz. Burada tanıtacağımız temamız 3. Kurumsal Temamız olmaktadır. SEO ve kaliteli yazılımı ile ön plana çıkartığımız A4Kurumsal 3 temamızı kullananlar kısa zamanda arama motorlarında iyi yerlere geldiklerini görebilir.

Diğer temalarımızda da olduğu gibi sektördeki ihtiyaçlar baz alınarak yapılan A4Kurumsal 3 temamız da firmaların ihtiyacı olan tüm özellikler düşünülmüştür. Ve tüm bu özellikler ve modüller tema ayarlarından kolay bir şekilde düzenlenmektedir. Dilerseniz aşağıdan özelliklerine bakalım.

Sistem Gereksinimleri

 • En iyi Linux ve cPanel sunucularda çalışır.
 • Sunucunuzda en az PHP 5.5 ve son sürüm ionCube (v5) yüklü olmalıdır.
 • Sipariş vermeden önce bu özelliklerin olup olmadığını lütfen kontrol ediniz.
 • Sunucunuzda bu özellikler yoksa firma yetkiliniz ile görüşüp ayarlatabilirsiniz.

Bilmeniz Gerekenler

 • Tema ücreti hesabımıza geçmeden siparişler onaylanmaz.
 • Tema üzerinde yapılacak düzenlemelerden alan kişi sorumludur.
 • Hostingte oluşan hatalardan dolayı para iadesi ve düzenleme yapılmaz, sorumluluk müşteridedir!
 • Satın aldıktan sonra şu özellik yokmuş, bunu ekleyelim, temayı kullanamıyoruz vb. bahaneler için ücret iadesi yapılmaz!
 • Kurulum ÜCRETLİDİR, satın alma işlemi sırasında kurulumu seçerseniz tema ücretine +10 TL eklenecektir.
 • Temada bileşen desteği yoktur, görülen her alan sabittir ve sadece tema panelinden ayarları yapılmaktadır.
 • Temanın fonksiyon dosyaları şifrelidir fakat fonksiyonlarınızı ekleyebileceğiniz ek fonksiyon dosya bulunmaktadır.
 • Tema tek domaine lisanslanmaktadır ve nedeni ne olursa olsun lisans değişikliği yapılmamaktadır.
 • Herhangi bir ücretli/ücretsiz tema güncellemesi olduğunda müşterilerimize E-posta veya SMS ile duyuru yapılacaktır.
 • Sınırsız lisans satışı veya çoklu alımlar için iletişime geçebilirsiniz.
 • Tema alan müşterilerimiz bu koşulları ve Hizmet Sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar.

TEMA PANELİ ÖZELLİKLERİ

Genel Ayarlar (Logo, favicon ve headerda bulunan yerlerin kontrolünü sağlarsınız.)
Anasayfa Ayarları (Anasayfada görülen her yeri buradan açıp / kapatabilirsiniz. Slider, haberler, foto galeri, ürünler vs. hepsi)
İş Ortaklarımız (Anasayfadaki iş ortaklarımız bölümüne buradan logo ekleyebilirsiniz.)
Renk Ayarları (Temadaki temel 1 renk yani Mavi renk bulunmaktadır. Buradaki rengi değiştirdiğinizde sitenizde mavi olan tüm alanların rengi değişecektir.)
Sosyal Medya Ayarları (Headerda sol üst alanda bulunan ikonların hepsine ait linkleri buradan eklersiniz.)
Footer Ayarları (Footerda bulunan firma bilgileri, hakkımızda yazısı, analytics, metrica, sayyaç gibi kodları buradan eklersiniz.)


ÖZEL ALANLAR

Temada bulunan Foto Galeri bölümü yazılar kısmından hariç olarak ayrı bir bölümden eklenmektedir. 

Foto Galeri sayfasındaki kategorilerin alt yapısı oluşturmak için bu alan da yazılar kısmından ayrı bir alana eklenmiştir. Bu ayrı alandan istediğiniz kadar farklı kategori açabilirsiniz. Galeriye resim eklerken her resmi ayrı ayrı konular olarak yayına almanız gerekir. (Detaylı bilgi temanın kullanım kılavuzunda açıklanmaktadır.)

KOLAY ANASAYFA DÜZENİ
Temanın anasayfasında gördüğünüz her yer açılıp kapanabilme özelliğine sahiptir. İstemediğiniz alanları ayarlardan tek bir tıkla kapatabilirsiniz. Örneğin hizmetler, ürünler, iş ortakları vb. görülen her yer gizlenebilir.

PROFESYONEL TASARIM
Her temamızda olduğu gibi A4Kurumsal 3 temamız da profesyonel bir tasarımcı tarafından dizayn edilmiş olup, profesyonel yazılımcılarımız tarafından kodlanmıştır. Bu yüzden her yönüyle kusursuz bir yapıya sahiptir.

KİMLER KULLANABİLİR?
Temamız birçok sektöre uygun olarak hazırlanmıştır. Web tasarım, Yazılım, Tesisat, İnşaat ve Nakliyat firmaları başta olmak üzere Doktor, Avukat vb. kişisel sitelerde de kullanabilir.

MOBİL UYUM (RESPONSIVE)
Günümüz teknolojisine uygun olarak tüm cihazlarla %100 uyumlu yani Responsive olarak kodlanmıştır. Firmalar, mobil üzerinden kendilerini daha rahat tanıtabilecekleri gibi Google vb. arama motorlarında da üst sıralarda çıkacaktır.

TÜRKÇE YÖNETİM PANELİ
Temamız, sektördeki karmaşık yazılımların aksine oldukça basit arayüz ve yönetim paneli ile tasarlanmıştır. Temaya özel ayarlar sayfasından tüm siteyi kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

RENK SEÇİMİ
Temada 1 adet temel renk (Mavi) vardır. Bu renk tema ayarlarından değişebilmektedir. Rengi değiştirdiğinizde sitenizde bulunana tüm mavi yerlerde değişir.

HİZMETLER
Anasayfa slider altında bulunan HİZMETLERİMİZ bölümü için 4 adet hizmetinizi şık bir şekilde öne çıkarma özelliği bulunmaktadır. Hizmetler kategorisine ekleyeceğiniz herhangi bir hizmetinizi slider altındaki bu alanda gösterilmesi için özel ayar bulunmaktadır.

FOTO GALERİ KATEGORİLERİ
Özel tasarlanmış sayfalardan biri olan Foto Galeri sayfasında kategorilendirme özelliği vardır. Bu özellik sayesinde galerinize eklediğiniz resimleri ayrıştırabilirsiniz.

ÜRÜNLER
Firmanız ait ürünleri sitenizden kolay bir şekilde tanıtabilirsiniz. Herhangi bir ürün limiti bulunmadığı için dilediğiniz kadar ürün konusu açabilirsiniz. Ürünler için alt kategoriler oluşturulabilir.

BLOG & HABERLER
Temada bulunan haberler bölümünü dilerseniz BLOG dilerseniz de firma HABERLER bölümü olarak kullanılabilir.

5 FARKLI MENÜ
Haberler Sidebar, ürünler sidebar, yazılar sidebar, sayfalar sidebar ve footer için ayrı ayrı menüler bulunmaktadır. Bu kategorilerin her birinin içeriğinde isterseniz farklı menüler eklenebilmektedir. Bu alanlara menü tanımlanmadığı zaman tanımlanmayan alanlardaki MENÜ kısmı görünmez.

3 Farklı Dil Seçeneği
Türkçeİngilizce ve Almanca olmak üzere 3 yeni dil seçeneği temamıza eklenmiştir. Tüm site ve sizin tarafınızdan oluşturulan bütün içerikler Google API Sistemi ile otomatik seçilen dile çevrilmektedir.


# Güncellemeler #
Güncellemeler artık müşteri panelinden duyurulacaktır.

Temalarımız ve diğer hizmetlerimiz hakkında theWP.com.tr adresinden bilgi alabilirsiniz.