X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Sık Sorulan Sorular

S1- Ödemeler yıllık mı?
Cevap: Temalarımız alan adına (domaine) lisanslanmaktadır bu yüzden lisanslanan alan adı için bir kereye mahsus ödeme yapılarak temanızı ömür boyu kullanabilirsiniz.


S2- Kurulum ücretli mi?
Cevap: Evet ücretlidir. Sipariş verirken "Kurulum istiyor musunuz?" seçeneğini "Evet" olarak işaretlerseniz gerekli alanları doldurarak tema kurulumu yaptırabilirsiniz.


S3- Ömür boyu lisans ne demek?
Cevap: Temalarımız alan adına lisanslı olarak satılmaktadır. Temanızı lisansladığınız alan adında istediğiniz kadar kullanabilirsiniz demektir.


S4- Aynı temayı başka sitelerde kullanabilir miyim?
Cevap: Temayı sadece lisans aldığınız alan adında kullanabilirsiniz. Diğer sitelerinizde kullanmak için diğer alan adlarınız için de lisans satın almanız gerekir.


S5- Sınırsız lisans nedir?
Cevap: Her temanın sınırsız lisans satışı bulunmaktadır. Seçtiğiniz bir tema için yetkili kişilerin vereceği ücreti bir kerelik ödeyerek aldığınız temayı kendinize ait istediğiniz alan adına lisanslayarak kullanabilirsiniz. Bunun için size ödeme yaptıktan sonra bir lisans paneli verilir ve lisanslarınızı bu panelden oluşturursunuz.


S6- Lisans değişikliği yapabiliyor muyuz?
Cevap: Hayır değiştiremezsiniz, bu konuda kurallarımız çok nettir. Bunu bilerek temayı satın aldığınız için daha sonra hangi sebepten olursa olsun lisans değişimi YAPILMAZ!


S7- Temaları kendi hostingimizde barındırabiliyor muyuz?
Cevap: Evet barındırabilirsiniz. Hostinginizde temalar için belirtilen sistem gereksinimleri mevcutsa sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Örneğin bir çok temamızın sorunsuz çalışabilmesi için en az PHP 5.5 ve son sürüm ionCube (v5 veya üzeri) gerekmektedir.


S8- Temayı düzenlerken bir hata olursa destek alabilir miyiz?
Cevap: Temaya sonradan dahil edilen kodlar sebebiyle bir hata alıyorsanız bu konuda destek verilmemektedir. Sorunu düzeltmek için yapmış olduğunuz düzenlemeleri geri alabilir veya müşteri panelinizden orjinal tema dosyalarını indirip sitenize tekrar yükleyebilirsiniz.


S9- Sipariş verdikten sonra temayı ne zaman teslim alabiliriz?
Cevap: Hafta içi ve hafta sonu çalışma saatlerimiz içerisinde verilen siparişler en geç 30 dk içerisinde onaylanmaktadır. Mesai saatleri dışında verilen siparişler her akşam 20.00 ile 21.00 saatleri arasında kontrol edilip ödemesi yapılan siparişler onaylanmaktadır. Ödemesi yapılmayan siparişler bir sonraki iş gününe bırakılmaktadır. Kurulumlar da yine bu verilen saatler arasında en geç 1 saat içerisinde yapılmaktadır.


S10- Temayı nasıl teslim ediyorsunuz?
Cevap: Sitemize üye olup sipariş verdikten ödeme yapmanız gerekiyor. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra siparişiniz onaylanıyor ve temanızı ve lisans dosyanızı müşteri panelinizdeki "Temalarım" bölümünden indirebilirsiniz.


S11- Temayı aktif ettiğimde site açılmıyor
Cevap: Bu gibi hatalar tema için belirtilen sistem gereksinimlerinin hostinginizde olmamasından veya lisans dosyasının tema klasörü içine yüklenmediği için olmaktadır. Eğer sunucu hatasıysa satın aldığınız temanın satış konusuna girip "Sistem Gereksinimleri" yazan yerdeki uyarıları dikkate alabilirsiniz. Lisans hatasından dolayı ise müşteri panelinizdeki "Temalarım" bölümündeki lisans dosyasını indirip tema klasörü içine yükleyebilirsiniz.


S12- PayPal ile ödeme yapabilir miyim?
Cevap: Paypal'ın Türkiye'den çekilmesinden sonra bu ödeme şeklini kullanamıyoruz, bu yüzden PayPal ödemesi kabul edemiyoruz.


S13- Banka Havale/EFT ile ödeme yapabilir miyim?
Cevap: Evet, sipariş sırasında karşınıza çıkan veya sitemizin üst menüsündeki "Banka Hesaplarımız" menüsüne girerek oradaki hesaplardan istediğinize ödeme yapabilirsiniz.


S14- Geri iade yapıyor musunuz?
Cevap: Hayır, satın alma işlemi bittikten sonra hesabınıza tanımlanan hizmet için geri iade hakkınız bulunmamaktadır. Satın alma işlemi yapmadan önce sitemizin en altındaki Hizmet Sözleşmemizi okuyup bu konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


S15- Düzenleme ve ek özellik istersek yapıyor musunuz?
Cevap: Teknik ekibimiz vakit buldukça gelen istekleri ücretli bir şekilde yapmaktadır fakat çok zaman alacak veya temanın sistemini çok etkileyecek değişiklikler yapılmamaktadır.


S16- İçerikleri (haber vb.) siz mi giriyorsunuz?
Cevap: Hayır, teknik ekip temanızı kurup teslim ettikten sonra içeriklerinizi kendiniz giriyorsunuz.


S17- SEO ve eklenti ayarları yapıyor musunuz?
Cevap: Hayır, teknik ekip temanızı kurup teslim ettikten sonra kurmak istediğiniz eklentileri kurup ayarlarını kendiniz yapıyorsunuz.


S18- Özel paketlerin içerisine neler dahil?
Cevap: Özel paketlerimize hosting + tema + kurulum dahildir. Bir site kurmak istiyorsanız önce farklı bir firmadan alan adınızı aldıktan sonra bu paketlerden satın alabilirsiniz. Alan adı hizmetimiz bulunmadığı için bu hizmeti dışarıdan almanız gerekiyor.


S19- Özel paketlerde yükseltme yapabiliyor muyuz?
Cevap: Evet, paketler arasındaki ücret farkını ödeyerek istediğiniz bir üst pakete geçebilirsiniz.


S20- Özel paketlerde geri iade var mı?
Cevap: Hayır, paketler size özel açıldığı için geri iadesi yoktur.


S21- Domain (alan adı) satıyor musunuz?
Cevap: Hayır, domain hizmetimiz bulunmamaktadır.


S22- İndirim yapıyor musunuz?
Cevap: Eski müşterilerimiz için panelde "Kampanyalar" menüsü bulunmaktadır ve burada her tema için indirimli fiyatlar yazmaktadır. Kampanyalardan faydalanabilmek için en az 60 TL veya üzerindeki bir temayı satın almanız gerekir.


S23- Sipariş sonrası destek veriyor musunuz?
Cevap: Temadan kaynaklı oluşabilecek sorunlar için müşteri panelindeki "Destek Merkezi" bölümünde yazan saatler içerisinde destek alabilirsiniz. Bunun haricinde teknik ekibimiz, bizi ilgilendirmeyen başka sorunlarla veya merak ettiklerinizi cevaplamak ile görevli değildir.

Temalarımız ve diğer hizmetlerimiz hakkında theWP.com.tr adresinden bilgi alabilirsiniz.