X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Hakkımızda

A4proje, 2005 yılında web arayüz tasarımları üretmekle başlayıp 2010 yılı sonrasında profesyonel wordpress tema üretimine başlayan, yaratıcı ekip ruhunu takım çalışmasıyla bütünleştiren, tasarım ve yazılımı kendi içinde çözebilen bir web ajansıdır

Bizler çalıştığımız büyük, orta, küçük ölçekli firmaları müşterimiz değil, takım ruhunun bir parçası olarak görmekteyiz.

2010 yılında Freelance olarak internette kurulan ekibimiz Tasarım ve Yazılım adı altında 2 farklı departman olarak Home Office çalışmaktadır. Home Office çalışmanın verdiği rahatlığı asla disiplinsizlik ile karıştırmayan ekibimiz, üretilen her temada ciddi ve planlı şekilde çalışmalarını sürdürebilmektedir. Ekibimiz, bugüne kadar olan süreçte, büyük ve küçük çaplı bir çok wordpress temaya imza atarak sektöre olan ilgisini ve tecrübesini her defasında bu disiplini koruyarak göstermiştir.

A4Proje, en iyi olmak ve sizlerin memnuniyeti için çalışmaktadır. Aradan kaç yıl geçerse geçsin, aldığınız hizmete desteğini sürdüren ekibimiz, verdiği hizmet ve destek anlayışından ödün vermeyip sektörde adını kaliteli ve dürüst bir web ajansı olarak duyurmayı başarmıştır.A4proje.com ve theWP.com.tr olarak kısa sürede ürettiğimiz profesyonel temalarla ve %100 müşteri memnuniyeti ile her zaman ilk tercih edilen birer web ajansı olmayı başarmış ve yaptığımız görüşmeler sonucu ortaklık kararı almış bulunuyoruz. Anlaşma sonucunda yeni kurduğumuz ekip ve THEWP DİJİTAL ÇÖZÜMLER adı altında kurulan yeni firmamız ile Adana’da faaliyet göstermeye devam edeceğiz.

Uzun yıllar bizlerle çalışan, her an yanımızda olan ve aramıza yeni katılacak olan tüm müşterilerimize teşekkür eder, bundan sonrada aynı kalite ve profesyonellikle işimize devam edeceğimizi gönül rahatlığıyla bildirmek isteriz.

Saygılarımızla,
THEWP DİJİTAL ÇÖZÜMLER

Temalarımız ve diğer hizmetlerimiz hakkında theWP.com.tr adresinden bilgi alabilirsiniz.