X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Blog

Postman SMTP Kurulumu ve Ayarları

Postman SMTP eklentisi, wordpress üzerinden SMTP mail gönderimi yapmanıza olanak sağlayan bir eklentidir. Özel temaların çoğunda php mail kullanılmaktadır ama son zamanlarda hosting firmaları bu özelliğini sunucularında kapattığından ... » İncele.

Wordpress tema kurulumu nasıl yapılır?

Wordpress temaların kullanımı kolay olduğu gibi yüklemesi ve ayarları da oldukça basittir. Dünya genelinde var olan tüm sitelerin neredeyse %50'si wordpress alt yapısına sahiptir. Bu da kolay olduğu için çok fazla tercih edildiğinin f... » İncele.

Penguen 4.0 Algoritması ve Yenilikleri

Penguen Algoritması (Penguin Algorithm) Nedir? Google,2012 yılında arama sayfasındaki sıralamaya büyük etki edecek olan Penguen algoritmasını hayata geçirdi. Spam içerikleri engellemek ve kullanıcı deneyimini öne çıkarmak amacıyla ... » İncele.

A4Kurumsal Firma Teması yayında!

Merhaba değerli müşterilerimiz ve ziyaretçilerimiz. Son zamanlarda aldığımız Wordpress Kurumsal Tema istekleri üzerine A4Kurumsal Temamızı yapmış ve satışına başlamış bulunuyoruz. Bu tema hakkında detaylı bilgiye... » İncele.

4.5G SEO'ya nasıl yansıyacak?

1 Nisan 2016 itibari ile tüm Türkiye 4.5G ile tanıştı. Çoğu bölgede hala 3G ile giriş yapılamazken 4.5G ile bizleri neler bekliyor? İnsanların aklında “Telefondaki mobil internet hızı ne kadar artacak, Benim telefonum 4.5G destek... » İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.