X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Blog

Haber sitesi nasıl kurulur?

Herkes için lazım olan ilk şey bir alan adı (a4proje.com gibi) sahibi olmaktır. Bunun için ister yurtdışı firmalarından Godaddy gibi, istersenizde yerel firmalardan yani Natro, isimtescil vb. yerlerden alan adınızı en az 1 yıllık satı... » İncele.

Penguen 4.0 Algoritması ve Yenilikleri

Penguen Algoritması (Penguin Algorithm) Nedir? Google,2012 yılında arama sayfasındaki sıralamaya büyük etki edecek olan Penguen algoritmasını hayata geçirdi. Spam içerikleri engellemek ve kullanıcı deneyimini öne çıkarmak amacıyla ... » İncele.

4.5G SEO'ya nasıl yansıyacak?

1 Nisan 2016 itibari ile tüm Türkiye 4.5G ile tanıştı. Çoğu bölgede hala 3G ile giriş yapılamazken 4.5G ile bizleri neler bekliyor? İnsanların aklında “Telefondaki mobil internet hızı ne kadar artacak, Benim telefonum 4.5G destek... » İncele.

Wordpress Temalar ve Avantajları

Webmaster forumları ve yakın çevremizde nereye kadarsak bakalım %60'lık bir kısım wordpress alt yapısını kullanmakta. Bu oran çok azımsanacak bir oran değil aksine insanların wordpress'ten umduğunu bulduğunu gösteren bir sayıdır. Düny... » İncele.

Adsense Para Kazanma Yolları

Yıllardır bu işin içinde olan ve yüksek kazanç elde edebilmeniz için adsense temaları üreten kişiler olarak bu işten nasıl para kazanılabilir, neler yapılması gerekli ve nasıl bir yol izlemeniz gerektiği konusunda bilgi vermek istiy... » İncele.

Temalarımız ve diğer hizmetlerimiz hakkında theWP.com.tr adresinden bilgi alabilirsiniz.