X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Blog

WordPress Kullanıcı (Yazar) Eklemek

WordPress'in ilk yapım amacı blog siteler oluşturmak isteyenler için basit ve kullanışlı bir php sistem oluşturmaktı. Kullanıcılar tarafından çok fazla ilgi ve talep görünce wordpress.com sitesi ile verilen blog hizmeti daha fark... » İncele.

WordPress Güvenlik Önlemleri

Gün geçtikçe gelişen ve öğrenen insanlar kendilerine rakip olarak gördükleri kişilerin web sitelerine saldırılar yaparak bazı açıklar elde etmeye çalışmaktadır. Bu durumda sitesini kurup hiçbir güvenlik önlemi almayan kişiler, hosting... » İncele.

All In One SEO Ayarları ve Kurulumu

WordPress her ne kadar alt yapısı gereği diğer ücretsiz yazılımlara göre iyi olsa da bazen daha fazlası gerekebiliyor. Bu yüzden sitenize WordPress için geliştirilmiş SEO Eklentileri kurabilirsiniz. Bugün bunlardan en yaygın ve çoğu S... » İncele.

Haber sitesi nasıl kurulur?

Herkes için lazım olan ilk şey bir alan adı (a4proje.com gibi) sahibi olmaktır. Bunun için ister yurtdışı firmalarından Godaddy gibi, istersenizde yerel firmalardan yani Natro, isimtescil vb. yerlerden alan adınızı en az 1 yıllık satı... » İncele.

Postman SMTP Kurulumu ve Ayarları

Postman SMTP eklentisi, wordpress üzerinden SMTP mail gönderimi yapmanıza olanak sağlayan bir eklentidir. Özel temaların çoğunda php mail kullanılmaktadır ama son zamanlarda hosting firmaları bu özelliğini sunucularında kapattığından ... » İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.