X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

A4Haber Portalı Teması V2

Ömür Boyu Lisans
Responsive Tasarım (Mobil Uyumlu)
1 Yerel, 2 Ulusal ve 2 Galeri Botu
Üst Menü Renk Seçeneği
Diğer özellikler için açıklamaları inceleyiniz.

Fiyat: 170 TL


DEMO ADMIN PANEL SATIN AL

Şubat ayında ilk sürümünün satışına başladığımız A4Haber Portalı Temamızın ikinci sürümünü 18 Ekim 2016 itibariyle siz değerli müşterilerimiz ve ziyaretçilerimizin beğenisine sunmuş bulunuyoruz. V1 sürümünde aldığımız olumlu dönüşler sayesinde temamızı daha da geliştirerek "A4Haber Portalı Teması V2" adı altında farklı ve yeni nesil bir tasarımla buluşturduk.

A4Haber Portalı Teması V2 bir çok yenilikle birlikte ilk sürüme oranla daha hızlı ve daha şık bir tasarım sizleri bekliyor. WordPress alt yapısını kullanarak yaptığımız temaların hepsinde olduğu gibi bu temamızda da Responsive yani Mobil Uyumlu bir çalışma yapılmıştır. Ayrıca %100 SEO ve %100 Valid Kodlama (CSS3 + HTML5) yapılarak hatalar sıfıra indirilmiştir.

Şimdi isterseniz açıklamaları okuyarak tema hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

 • En iyi Linux ve cPanel sunucularda çalışır.
 • Sunucunuzda en az PHP 5.5 ve son sürüm ionCube (v5) yüklü olmalıdır.
 • Sipariş vermeden önce bu özelliklerin olup olmadığını lütfen kontrol ediniz.
 • Sunucunuzda bu özellikler yoksa firma yetkiliniz ile görüşüp ayarlatabilirsiniz.

Bilmeniz Gerekenler

 • Tema ücreti hesabımıza geçmeden siparişler onaylanmaz.
 • Tema üzerinde yapılacak düzenlemelerden alan kişi sorumludur.
 • Hostingte oluşan hatalardan dolayı para iadesi ve düzenleme yapılmaz, sorumluluk müşteridedir!
 • Satın aldıktan sonra şu özellik yokmuş, bunu ekleyelim, temayı kullanamıyoruz vb. bahaneler için ücret iadesi yapılmaz!
 • Kurulum ÜCRETLİDİR, satın alma işlemi sırasında kurulumu seçerseniz tema ücretine +10 TL eklenecektir.
 • Temada bileşen desteği yoktur, görülen her alan sabittir ve sadece tema panelinden ayarları yapılmaktadır.
 • Temanın fonksiyon dosyaları şifrelidir fakat fonksiyonlarınızı ekleyebileceğiniz ek fonksiyon dosya bulunmaktadır.
 • Tema tek domaine lisanslanmaktadır ve nedeni ne olursa olsun lisans değişikliği yapılmamaktadır.
 • Herhangi bir ücretli/ücretsiz tema güncellemesi olduğunda müşterilerimize E-posta veya SMS ile duyuru yapılacaktır.
 • Sınırsız lisans satışı veya çoklu alımlar için iletişime geçebilirsiniz.
 • Tema alan müşterilerimiz bu koşulları ve Hizmet Sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar.

 ÖZEL ALANLAR 

Temada bulunan Foto Galeri, Video Galeri ve Biyografiler bölümüne içerik girişi yazılar ve kategorilerden ayrı olan farklı bir alandan yapılmaktadır.


1) Foto Galeri (Foto Galeriler nextpage sistemi ile çalışmaktadır. Foto Galeri Ekle diyerek her konu içerisinde resimleri alt alta ekledikten sonra her resmin arasına kod olarak nextpage kodu yerleştirmeniz gerekir. Galeriler için farklı kategoriler de oluşturulabilmektedir.

2) Video Galeri ( Video Galeri alanına iframe kodu ile istediğiniz videoyu ekleyebilirsiniz.  Video Ekle diyerek her videonuzu ayrı ayrı ekleyebilir ve dilediğiniz kadar kategori açabilirsiniz. Not: Özel video oynatıcı olmadığı için video öncesi reklam yerleştiremezsiniz.)

3) Biyofrafiler (Biyografi ekle diyerek tanıtacağınız kişiye ait yazıyı ve resmi yükleyip yayına alabilirsiniz.)


%100 Responsive (Mobil Uyumlu)
Yeni nesil responsive tasarım kullanılmıştır. Tüm cihazlarla ve tarayıcılarla %100 uyumlu çalışmaktadır. Esktra hiçbir mobil ayarlama gerektirmediği için siteniz hızlı açılacak ve google sitenizi çok sevecek.

%100 SEO Uyumlu Valid Kodlama
Google hatasız siteleri her zaman diğer sitelerden farklı tutar ve üst sıralara taşır. Sizde arama motorlarında üst sıralara kolay ulaşmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Google News Uyumlu

 • Yazarlar için özel sayfa ve kategori sayfası
 • Sidebar'da Yazarlara Özel Alan
 • Künye sayfası
 • İletişim Sayfası
 • Haber Gönder Sayfası

Kazançlı Reklam Yerleşimi

 • Adsense politikalarına uygun reklam yerleşimi yapılmıştır.
 • Farklı Okuma Sayfasında bulunan reklam alanları yüksek kazanç elde etmenize yardımcı olacaktır.
 • Reklam yerleşimi en yüksek tıklama alacağınız yerlere yerleştirilmiştir.
 • Ziyaretçileri bunaltan reklam asla kullanılmamıştır.
 • Yüksek kazanç elde etmenizi sağlayacak Galeri ve Video sayfası için özel reklam alanları eklenmiştir.

Haber Botları
Tema yanında hediye ettiğimiz 1 Yerel Haberler (Tüm Şehirler), 2 Ulusal Haber, 1 Foto Galeri ve 1 Video Galeri olmak üzere toplamda 5 ADET manuel bot bulunmaktadır. Botlar otomatik değildir, siz istediğiniz zaman çalıştırıp haber çekersiniz. Bu botlar sayesinde haberlerinizi ve galerinizi daha seri bir şekilde oluşturabilirsiniz. İsterseniz bot içeriğini eklemeden önce düzenleyerek özgün bir içerik haline getirebilirsiniz.

Özel Sayfa Tasarımları (Panelden ve sayfalar kısmından pasif edilebilmektedir)
Foto Galeri, Video Galeri, Gazeteler, Yazarlar, Biyografiler, Haber Gönder ve İletişim sayfaları ile bir çok özel sayfa şablonu bulunmaktadır. Bu sayfalar diğer sitelerden farklı olarak ilgi çekici ve kolay kullanıma sahip oldukları için ziyaretçileriniz tarafından çok sevilir ve sitenizde daha fazla zaman geçirirler.

Haber Gönderme Sayfası
Ziyaretçilerinizin size haber göndermeleri için düşünülen bu sayfada; Haber Başlığı, Etiketler, Ad Soyad, E-posta ve 1 adet resim gönderilebilmektedir. Gönderilen içerikteki resim otomatik olarak öne çıkarılan görsel olarak sitenizdeki Yazılar alanında Taslak olarak kaydedilen yazıya eklenmektedir. Sitenizde yönetici olan bir kişi de taslak olarak kaydedilen bu haberi, isterse düzenleyip kolayca yayınlayabilmektedir.

İletişim Sayfası
Başka bir eklentiye gerek kalmadan ziyaretçileriniz size bu sayfa üzerinden ulaşabilmektedir. Formda doldurulan bilgiler siteyi kuran birinci yöneticinin mail adresine gönderilmektedir.

Biyografi Sayfası
Yazı alanından farklı bir alanda biyografi yazıları yayınlayabilirsiniz. Bu özellik sitenize haber haricinde ziyaretçi çekme imkanı verdiği gibi kazançlarınızı da olumlu etkileyecektir.

Yazarlar Sayfası
Tüm yazar ve editörlere ait özel bir kategori sayfası bulunmaktadır. Bu sayfada seçilen yazara veya editöre ait en çok okunan 3 haberle birlikte diğer yayınlanan tüm haberler, yazılar listelenecektir.

Foto ve Video Galeri Sayfaları (Panelden pasif edilebilmektedir)
Yazı alanından farklı bir alanda Foto Galeri ve Video Galeri ekleyebilirsiniz. Bu sayfalara kendi içlerinde alt kategoriler oluşturulabilmektedir. Haber kategorisi ve haber okuma sayfasından farklı olarak tasarlanmıştır.

Otomotik Modüller (Panelden pasif edilebilmektedir)
Anasayfada bulunan gazeteler, süper lig puan durumu, döviz kurları, hava durumu ve namaz saatleri gibi otomatik sistemler bulunmaktadır. Tüm bu modüller tema panelinden aktif/pasif edilebilmektedir ve hiçbir ayar gerektirmeden otomatik olarak güncellenmektedir.

Farklı Haber Okuma Sayfası
Diğer sitelerde gördüğünüz haber okuma sayfalarını unutun gitsin. Farklı haber okuma sayfasının göze hoş gelen tasarımı ve yüksek kazanç odaklı reklam yerleşimi ile gelirlerinizi katlamanız daha kolay olacak.

Anasayfa Slider (Panelden pasif edilebilmektedir)
Anasayfada bulunan slider alanı panelden seçilen kategorideki haberleri göstermektedir. Slider için kategori seçilmezse son eklenen haberler gösterilmektedir.

İki Farklı Manşet Alanı
Üst menü altında ve anasayfa slider altında olmak üzere 2 farklı manşet alanı vardır. Bu alanlar için isterseniz panelden kategori belirleyerek bu alanlarda istediğiniz kategorinin haberlerini yayınlayabilirsiniz veya kategori seçmeyerek son eklenen haberleri gösterebilirsiniz.

1) Menü Altı Manşet (Panelden pasif edilebilmektedir)
Anasayfa üst menü altında bu alan panelden seçilen kategorideki haberleri göstermektedir. Günün Manşetleri için kategori seçilmezse son eklenen haberler gösterilmetkedir. (Örneğin bu alan için "Manşet" adında bir kategori açıp panelden bu alan için seçili kategori haline getirebilirsiniz. Haber eklerken normal kategori haricinde bu kategoriyi de seçerseniz haberleri bu manşet alanında da göstermiş olursunuz.)

2) Günün Manşetleri (Panelden pasif edilebilmektedir)
Anasayfada bulunan bu alan panelden seçilen kategorideki haberleri göstermektedir. Günün Manşetleri için kategori seçilmezse son eklenen haberler gösterilmektedir. Ayrıca burada kaç adet haber yayınlanmasını da ayarlayabilirsiniz. 
(Bu alan için panelden kategori seçilmeden son haberleri gösterilmesini önerebiliriz.)

Son Dakika Haberleri
Anasayfada bulunan bu alan panelden seçilen kategorideki haberleri göstermektedir. Bu alan için kategori seçilmezse hiçbir haber gösterilmez bu yüzden "Son Dakika" adında bir kategori açıp panelden bu alan için seçili kategori haline getirebilirsiniz. Haber eklerken normal kategori haricinde bu kategoriyi de seçerseniz haberleri son dakika alanında da göstermiş olursunuz.)

Kategori Slider
Haber kategorilerine ait sayfalarda her kategorinin özel slider alanı bulunuyor. Bu sliderlarda o kategoriye eklenen son 3 haber eklenecek daha sonrası aşağıdaki listede yer alacaktır.

# Güncellemeler #
Güncellemeler artık müşteri panelinden duyurulacaktır.

Temalarımız ve diğer hizmetlerimiz hakkında theWP.com.tr adresinden bilgi alabilirsiniz.